Radost ze sebe
Dots effect

1st line
2nd line

Pavla Jirošová DiS.

Příběh

Od malička jsem se ráda věnovala pohybu, jezdila na kole, na lyžích, hrála volejbal, jezdila na sportovní závody, běhala a učila se na snowboardu. s pár kily nahoře v období puberty jsem se začala zajímat o stravu a výživu s cílem nabraná kila zase shodit. Nejprve jsem studovala a internetu, potom navštívila pár kurzů. Časem se stal zdravý životní styl mojí součástí. A k němu neodmyslitelně patří sport, proto jsem se rozhodla pro tříměsíční rekvalifikační kurz trenéra fitness v Praze, abych si byla jistá, že své tréninky v posilovně provádím opravdu správně.

Měla jsem možnost vyzkoušet si práci ve fitness, trénování klientů a sestavování jídelníčků, ale také práci kancelářskou, během které jsem si uvědomila, že není tím, co mě má celá život bavit a naplňovat.
Proto, když přišla nabídka pracovat ve Světě zdraví, neváhala jsem. Vím totiž, že spousta lidí netuší, jak se správně stravovat a v této oblasti tápou. Stejně jako nesprávně prováděné cvičení může spíše ublížit, tak i nevhodná strava negativně ovlivňuje víc, než si dokážeme připouštět. A to nejen naše tělo, ale i naši mysl. Proto pomůžu ráda každému, kdo chce ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Budu se na Vás těšit.

Vzdělání

  • Střední škola obchodní a právní v Jablonci nad Nisou - Obchodní akademie
  • Vyšší škola ekonomická v Mladé Boleslavi - Finanční řízení
  • Synergy Academy - rekvalifikační kurz Instruktor fitness
  • Norman's Academy - Sestavení a výpočet stravovacího plánu, zásady stravování a doplňky výživy
  • Akademie Světa zdraví - Specialista
  • certifikát FOOD NEWS 2018
  • Akademie Světa zdraví - Imunita, alergie, respiro
  • Akademie Světa zdraví - Měření a hodnocení stresové odolnosti
  • Akademie Světa zdraví - Výživa těhotných a kojících žen
Photo

Pavla Jirošová DiS.

Specialistka

Pracuji v poradně

Svět zdraví Jičín

pavla.jirosova@svet-zdravi.cz

Tento specialista pomohl svým klientům zhubnout více než

273 kg

Ringsegment
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace
Stejně jako je normální se starat o své zdraví, chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je normální pečovat o svou váhu. Je to přece jenom váha, která nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetické hledisko, zhoršení civilizačních chorob jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je tedy naprosto logické a správné se o svoji váhy v různých etapách života starat tak, abychom pomohli naplnit váš cíl "Radost ze sebe".

Stetoskop
Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu váhy.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop
Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetně ověřených klinických studií.

Opírá se tedy o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. B ude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí a to v rozmezí 2-6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference, potraviny, které vám nechutnají se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Ringsegment