Radost ze sebe
Dots effect

1st line
2nd line

Klub Světa zdraví

Společně hlídáme Vaši váhu

Klub pro lehčí život je věrnostní program Světa zdraví pro stálé klienty. Naše klienty učíme nejen správně se stravovat. Mnozí z nich si během našich programů osvojí zcela jiný životní styl. Staré návyky opouštějí a jdou vstříc novému. Naši klienti velice často respektují doporučení našich nutričních specialistů a velice často kladou otázky, kde potraviny doporučené v jídelníčcích zakoupí.

Club card

Svět zdraví proto také nabízí produkty, které logicky doplňují nabídku našich služeb zaměřených na zdravý životní styl. Naší ambicí je nabídnout našim klientům atraktivní Klub, který bude postaven na našich službách, ale zároveň chceme nabídnout zvýhodněné služby partnerům našeho klubu.

Naším cílem není nabízet další slevové karty, kterých mají klienti již poměrně dost, ale atraktivní nabídku, která zajistí klientům trvalé udržení optimální kondice doplněnou o produkty na podporu zdravé výživy.

Staňte se členy"Klubu pro lehčí život" a využijete možnost až 12 konzultací v průběhu jednoho roku. Budete-li mít pocit, že přestáváte hubnout, že přibírátem že jste ve slepé uličce s přípravou vhodných pokrmů, potřebujete poradit nebo se chcete se svým specialistou jen vidět, zavolejte a objednejte se na konzultaci.

Při osobní návštěvě poradny Vám specialista provede měření , které již znáte a podle výsledků Vám pomůžeme korigovat případné nežádoucí váhové přírůstky nebo Vám poradí, jak si dál udržovat svoji ideální hmotnost.

K členství v"Klubu pro lehčí život" získáte automaticky slevu na celý sortiment našich výrobků (prémiové doplňky stravy a funkční potraviny) ve výši 10% a přeměření na našem specializovaném přístroji kdykoliv ZDARMA

Ringsegment