Spiderman

Dreams
come
true

…plníme sny a představy našich klientů

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti eventové produkce tavíme do poskytování full servis služeb na profesionální úrovni, jak v kreativitě, v organizaci, tak technickém zabezpečení…

247365

Mick Jagger Woman
Blue reflector
White woman Ironman Green woman

Production

Chcete uspořádat firemní večírek, velkolepou rodinnou oslavu, teambuilding či podobné setkání, které by mělo být pro účastníky nezapomenutelným zážitkem? Nevíte, jak na to? Naše společnost je vám k ruce.

Services

Events
Exhibitions
Fashionshow
Weddings
Concerts
Sport

Máme dlouholeté zkušenosti s produkcí eventů. Klientům poskytujeme plný servis podle jejich přání tak, že vše potřebné připravíme na klíč, tedy pro vás bez starostí a časových nároků. Náš full servis se ale netýká pouze samotné organizace, ale i zaměření, náplně a celkového vyznění akce, zkrátka jsme vám plně k dispozici i po kreativní stránce. Náš záběr je široký, od uspořádání a zajištění nejrůznějších událostí, výstav, večírků, svateb, koncertů a sportovních událostí. Snažíme se splnit sny a představy našich klientů.

Nejsme žádnými nováčky

Sky Productions se na trhu v této oblasti nezjevila teprve nyní. Vznikla transformací společnosti Engine Prague Culture v roce 2015. Nicméně naše lidské zdroje mají historii mnohem delší. Náš tým lidí se v této oblasti pohybuje už více než 15 let a má tak značné zkušenosti s plánováním i organizováním eventů a reklamních kampaní, což oceňují klienti nejen v České republice, ale po celém světě.

Dát našim klientům celoživotní zážitek
– to je náš hlavní cíl

A od něho se všechno odvíjí. Aby se tak stalo, musíme klienta a jeho filozofii a záměr správně a plně pochopit, vžít se do jeho role a pak akci ušít na míru. Nešijeme ale horkou jehlou. Proto s našimi klienty spolupracujeme pokud možno na dlouhodobé bázi. Jedině tak je možné pochopit individuální potřeby a požadavky, které klient může mít na naše služby.

Clients

Clients title

Mercedes

Hublot

Nike

Marilyn Monroe

Ask for more

Logo SkyProduction
Daniel Jaroš
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1 - Nové Město